Komunitný zábavný portál, kde vždy denne nájdete čerstvý humor a zaujímavosti

Zábava, tipy & triky, umenie, zaujímavosti, kvízy

O projekte

EMEFKA je zábavný portál a sociálna sieť, ktorá vznikla v decembri 2014 ako platforma pre zdieľanie predovšetkým zábavného obsahu s možnosťou jeho nahrávania samotnými používateľmi. Sledujeme dianie v spoločnosti a snažíme sa zábavnou formou reagovať na aktuálne témy, trendy či skutočnosti a vytvárať tak virálny a užívateľsky atraktívny obsah. Chceme byť prví, na koho si užívateľ internetu spomenie, keď bude chcieť na chvíľu vypnúť, zabaviť sa či proste len zabiť nudu.

Šéfredaktorka

Emefka.sk
Zuzana Beliančinová

Horlivá fanúšička humoru akejkoľvek podoby, milujúca sarkazmus, kreatívne nápady a bláznivé výzvy. Spolu so svojim tímom sa starám o to, aby bol portál EMEFKA synonymom zábavy na slovenskom a českom internete.

Kontakt šéfredaktora
sefredaktor@emefka.sk

Fakty a cieľová skupina

450k+
unikátnych návštev mesačne
2mil.
zobrazení stránky mesačne
387k+
unikátnych návštev mesačne
1,6mil.
zobrazení stránky mesačne

Ocenenia

Pri zarátaní dát z Instagramu sa rebríček stránok médií výrazne prekopal. Nový Čas, Dobré noviny a Aktuality.sk, ktoré boli na čele v predošlých mesiacoch, spadli nižšie. Na čele je ako stránka s najvyšším počtom interakcií projekt so zábavným obsahom Emefka. Väčšinu jeho interakcií tvoria lajky z Instagramu – viac ako dva milióny. Dovedna má Emefka takmer tri milióny interakcií.