Editor (Startitup.sk)

Náplň práce:

Hľadáme editora pre náš vlajkový portál Startitup.sk, ktorý bude úzko spolupracovať s našou redakciou. Preferujeme stredne skúseného človeka.

Čo budeš robiť:

  • editovanie a korekcia textov
  • určovanie smerovania webu, návrh, spracovanie, prerozdeľovanie tém redakcii
  • sledovanie aktuálnych udalostí
  • mentoring, couching, manažovanie redakcie

Patríme medzi najvplyvnejšie biznisovo-spravodajské médiá na Slovensku. Preto je pre teba samozrejmosťou, že sa budeš stretávať so spoločensky významnými osobnosťami, ale aj s podnikateľmi najväčších firiem, manažérmi, odborníkmi či politikmi.

Požiadavky:

  • aspoň 2 roky praxe v médiách, ideálne na editorskej pozícii
  • pokročilé skúsenosti s WordPressom
  • slovenský jazyk C2
  • anglický jazyk B2
  • dobrý zmysel pre detail, všimneš si každú chýbajúcu čiarku, vadí ti zlá formálna úprava textu a nezanechávaš po sebe chyby
  • férová a spoľahlivá komunikácia, snaha sa zlepšovať a posúvať dopredu celý redakčný tím

Očakávame aj veľkú dávku kreativity a schopnosť kritického a analytického myslenia. Vítame prirodzenú zvedavosť a asertivitu.

Ponúkame:

  • možný home-office
  • nonstop káva, fresh ovocie, drinky alko+nealko či iné pozornosti od našich partnerov
  • lístky do kina alebo na biznis/marketing/e-commerce konferencie, workshopy etc.
  • nové a moderné priestory, dobré pracovné prostredie je pre nás základ
  • psíky v office (môže sa k nim pridať aj ten tvoj)
  • skvelý tím ľudí, ktorí ti vždy poradia
  • na tvojom názore nám záleží, komunikácia je u nás prvoradá, preto ťa vždy vypočujeme
  • firemné raňajky, pravidelné pivo či večere, divoké teambuildingy, posedenia…

Sme mladý tím – nie rigorózny korporát, ale energická mladá firma, kde sa príliš nedbá na komplikované procesy alebo zbytočné mítingy a dáva sa priestor vlastnej kreativite a riešeniam.

Náš office je príjemný a v dobrej dostupnosti – 3 minúty autom z centra Bratislavy, na Panónskej ceste 7 (bývalá Pluska).

→ Máš záujem? Ozvi sa cez Profesiu

Miesto výkonu práce: Bratislava - on-site

Mesačné ohodnotenie: 1500 – 2200 €

Typ úväzku: živnosť