Full-time redaktor/ka (Yimba)

Náplň práce:

Hľadáme redaktora alebo redaktorku pre portál YIM.BA – Yes In My Bratislava. Ide o jedného zo slovenských lídrov v informovaní o výstavbe, developmente, rozvoji a architektúre. Nový redaktor/ka doplní rastúci tím profesionálov, ktorých cieľom je posunúť Bratislavu a zmeniť ju na úspešnejšie a lepšie mesto. Viac info o nás

Čo budeš robiť:

  • Písanie a tvorba článkov, zameraných na development, výstavbu, biznis, architektúru alebo urbanizmus
  • Editovanie a korekcia textov
  • Sledovanie aktuálneho vývoja na poli výstavby, developmentu, architektúry či urbanizmu
  • Vytváranie nového obsahu portálu, navrhovanie tém, určovanie smerovania webu
  • Práca so sociálnymi sieťami
  • Networking s aktérmi v rozvoji Bratislavy

YIM.BA je už dnes vo svojom obore mienkotvorným médiom. Ide o vynikajúcu príležitosť pre vytvorenie si dobrého mena v branži, ktorá patrí k najvýznamnejším podnikateľským oblastiam v krajine.

Požiadavky:

  • Vynikajúci písomný prejav v slovenčine
  • Anglický jazyk na úrovni B2
  • Skúsenosť s ovládaním MS Office
  • Zmysel pre detail, presnosť, organizáciu a veľká miera zvedavosti a chuti učiť sa nové veci
  • Dobrá úroveň komunikácie
  • Predošlá prax v médiách výhodou
  • Záujem o témy urbanizmu či rozvoja mesta výhodou

Očakávaná je aj vysoká miera kreativity a schopnosť kritického a analytického myslenia.

Ponúkame:

  • Práca v modernom office v blízkosti centra Bratislavy
  • Káva, ovocie či drinky v office, možnosť priniesť si psa, lístky na podujatia
  • Skvelý a priateľský pracovný kolektív – mladý dynamický tím, ktorý v ničom nepripomína ťažkopádny korporát
  • Možný home-office
  • Možnosť byť súčasťou vzniku nového veľkého hráča na mediálnom trhu a stať sa osobnosťou v tomto prostredí
  • Možnosť kariérneho rastu a zisku jedinečných skúseností

→ Máš záujem? Ozvi sa na e-mail: [email protected].

Miesto výkonu práce: Bratislava - on-site

Mesačné ohodnotenie: 1200 – 1500 €

Typ úväzku: živnosť