Senior Redaktor (Startitup.sk)

Do redakcie portálu Startitup hľadáme rozhladeného človeka, pre ktorého nie sú firmy ako Pixel Federation, Sygic alebo Eset cudzím pojmom. Očakávame od teba značnú dávku kreativity a schopnosť kritického a analytického zmýšlania. Prirodzenú zvedavosť a asertivitu vysoko vítame.

Tvojou každodennou náplňou bude:

  • Vyhľadávať biznisové, ekonomické a spoločenské témy
  • Pripravovať rozhovory s vplyvnými ľuďmi v tejto oblasti
  • Zaujímať sa o témy zo Slovenska a zo zahraničia
  • Participácia na projektoch

Požiadavky

  • aspoň 2 roky práce v mediách či práce s textom
  • prirodzená asertivita, kvalitné a sofistikované vystupovanie
  • anglický jazyk B2
  • základné technické zručnosti (úprava fotky, WordPress…)

Ponúkame

  • Účasť na konferenciách rôzneho zamerania (biznis, marketing, e-commerce…)
  • Pravidelné lístky do kina a iné spoločenské podujatia
  • Komunikácia s majiteľmi najväčších firiem, zaujímavými osobnosťami a podnikateľmi, spolupráca s odborníkmi
  • Pravidelné vzdelávanie
  • Moderné pracovné prostredie
  • Firemné raňajky, skvelá káva a ďalšie benefity ako firemné bicykle a elektrická kolobežka
  • Na tvojom názore nám záleží, komunikácia je u nás prvoradá, preto ťa vždy vypočujeme

K životopisu pridaj krátky zoznam s pár článkami, ktoré si v minulosti napísal, nech vieme, ako píšeš a na čo si pyšný. K tomu 2 či 3 vety, prečo by si chcel pracovať u nás.

Miesto výkonu práce: Bratislava - on-site

Mesačné ohodnotenie: 1200 - 2200 €

Typ úväzku: živnosť