Stážista/Stážistka v Startitup

Náplň práce:

Hľadáme šikovných študentov a študentky, ktorí by chceli stážovať v naše redakcii. Ak hľadáš prvú skúsenosť s redakčnou prácou, toto môže byť tvoja šanca.

Čo budeš robiť:

Budeš pomáhať s prepisovaním rozhovorov od seniornejších redaktorov
Naučíme ťa pracovať s redakčným systémom
Zistíš, ako pracujeme s agentúrnym spravodajstvom a ako taká redakcia funguje
Časom si napíšeš svoje prvé texty a ak ti to pôjde, možno sa staneš našim redaktorom/našou redaktorkou

Startitup je spravodajský portál, ktorý ponúka veľké množstvo tém. Nepíšeme len spravodajstvo či politiku, ponúkame aj odľahčené rozhovory.

Požiadavky:

  • Vynikajúci písomný prejav v slovenčine
    • Anglický jazyk na úrovni B2
    • Zmysel pre detail, presnosť, organizáciu a veľká miera zvedavosti a chuti učiť sa nové veci
    • Dobrá úroveň komunikácie

Očakávaná je aj vysoká miera kreativity a schopnosť kritického a analytického myslenia.

Ponúkame:

  • Práca v modernom office v blízkosti centra Bratislavy
    • Káva, ovocie či drinky v office, lístky na podujatia
    • Skvelý a priateľský pracovný kolektív – mladý dynamický tím, ktorý v ničom nepripomína ťažkopádny korporát
    • Môžeš u nás stážovať aj remote
    • Možnosť kariérneho rastu a zisku jedinečných skúseností

Máš záujem? Ozvi sa na e-mail: [email protected] s predmetom CHCEM STÁŽOVAŤ V STARTITUP

Miesto výkonu práce: Bratislava - remote