Emefka

  • Emefka je najväčší zábavný portál a najväčší mediálny Instagram na Slovensku. S masívnym výtlakom sa obsah Emefka zjavuje na Instagrame a Facebooku drvivej väčšiny mladých Slovákov.
  • Kráľ zábavy sa vyznačuje originálnym zábavným obsahom, ktorý publiku na mieru pripravuje špecializovaná redakcia. Emefka je známa predovšetkým ako Instagram a Facebook, no patrí k nej aj bohatý web s vysokou návštevnosťou.

Komunikácia vašej značky cez Emefka

  • Okrem natívnych článkov je Emefka ideálnym kanálom pre virálnu komunikáciu na sociálnych sieťach. Jeden post na Instagrame znamená státisícový dosah, čo je výtlak neporovnateľný s akýmkoľvek iným digitálnym nosičom. Pre Emefka je však prioritou zachovať si svoju identitu a vysokokvalitný zábavný obsah – spájanie značky so zábavným obsahom je preto v rukách našich kreatívcov.
  • Ideálny portál pre: natívnu komunikáciu známych produktov a značiek, ktoré nemajú problém si zo seba vystreliť. Skvelo fungujú FMCG, elektronika či všeobecne známe brandy. Vďaka obrovskému výtlaku a sledovanosti je Emefka vhodná aj pre klasické výkonnostné kampane – napríklad otváranie študentských účtov.

Sociálne siete

Fakty

578 tisíc reálnych užívateľov mesačne
4,3 mil. page views mesačne
lidl kaufland billa csob vub

Vekové rozloženie a pohlavie

Zuzana Beliančinová

Horlivá fanúšička humoru akejkoľvek podoby, milujúca sarkazmus, kreatívne nápady a bláznivé výzvy. Spolu so svojím tímom sa starám o to, aby bol portál EMEFKA synonymom zábavy na slovenskom a českom internete.
Vaša reklama môže byť na tomto portáli Kontaktujte nás