Interez

  • Interez patrí medzi najčítanejšie portály pre mladých ľudí na Slovensku. Od roku 2015 si vybudoval stabilnú fanúšikovskú základňu na sociálnych sieťach, no aj mimo nich. 
  • Interez sa špecifikuje na filmové, historické, cestovateľské témy a vedomostné kvízy, ktoré ho najviac vystihujú. Portál patril medzi prvé, ktoré začali upozorňovať na témy okolo ekológie a na nich pracuje až dodnes, no zameriava sa skôr na jednotlivcov a udržateľnosť. Interez taktiež začal ako jeden z prvých na Slovensku s tvorbou vedomostných kvízov, ktoré dosahujú nadpriemernú čítanosť až dodnes. 

Komunikácia vašej značky cez Interez

  • Interez vie osloviť masívnu škálu ľudí vo veku od 18 – 34 rokov nielen natívnymi článkami, ale aj dobre komunikovanou kampaňou na sociálnych sieťach. Keďže portál distribuuje svojim čitateľom ako na webe, tak aj na sociálnych sieťach, faktické informácie, vie ich pretaviť aj do natívnej reklamy, ktorá nemusí byť nutne zaobalená, ale vie sa zamerať aj na faktickú stránku klienta či produktu. Skvelou formou prezentácie sú aj kvízy, ktoré majú najväčšiu priemernú čítanosť spomedzi iných formátov na webe. 
  • Ideálny portál pre: Natívnu komunikáciu firiem a značiek, ktoré majú svoj presah nielen na trhu, ale aj v spoločnosti. Skvele fungujú príbehy značiek a ich aktivity, móda, osobný rozvoj a vzdelávanie, cestovanie, inovácie, služby či bývanie a architektúra. 

Sociálne siete

Fakty

1 mil. reálnych užívateľov mesačne
4,4 page views mesačne
365 lidl kaufland billa tatra-banka

Vekové rozloženie a pohlavie

Matej Mensatoris

Maťo je presný príklad sapiosexuála. Miluje vedu a dáva si záležať na pravdivých, presných a korektných informáciách. S nadšením vedie redakciu portálu interez.sk
Vaša reklama môže byť na tomto portáli Kontaktujte nás