Startitup

  • Startitup vznikol v roku 2014, keď na Slovensku akútne chýbal portál venujúci sa startupom a lokálnym talentom. Za roky však svoje pokrytie rozšíril aj na biz-tech novinky, technologické príbehy či denné spravodajstvo.
  • Startitup je v súčasnosti najväčším lifestylovým, startupovým aj biznisovým médiom na Slovensku v jednom.

Komunikácia vašej značky cez Startitup

  • Startitup je náš najdiverznejší kanál a vlajková loď s rozpoznateľným top-of-mind brandom. Vďaka silnému networku sociálnych sietí dokáže natívne a nenútene osloviť masívnu škálu mladých ľudí a najviac exceluje pri Slovákoch s progresívnym zmýšľaním so záujmom o lokálne dianie a biznis.
  • Ideálny portál pre: natívnu komunikáciu produktu mladým ľuďom 18 až 34 a biznis komunite. Longformové rozhovory, ekonomické analýzy, biznisové témy, príbeh značiek či inšpiratívne lifehacky.

Sociálne siete

Fakty

1,5 mil. reálnych užívateľov mesačne
13 mil page views mesačne
365 tatra-banka vub raiffeisen csob

Vekové rozloženie a pohlavie

Vladimír Mičuda

Vyštudoval som žurnalistiku na Filozofickej fakulte UK, v minulosti som pracoval pre denník Pravda a Refresher. V Startitupe zastávam pozíciu hlavného editora. Zaujímam sa o všetko zo sveta biznisu a podnikania. Špecializujem sa na profilové rozhovory, jedným okom tiež sledujem eko, spoločenské témy a technológie.
Vaša reklama môže byť na tomto portáli Kontaktujte nás