Natívna
reklama

Nikto si nepamätá billboardy, okolo ktorých včera šoféroval. V ľuďoch sa už dávno vytvorila reklamná slepota – preto k nim reklamu treba distribuovať sofistikovane a s pridanou hodnotou.

Natívna reklama dokonale splýva s prostredím, kde je umiestnená – konzumenti obsahu jej tak venujú plnohodnotnú pozornosť. Dobre vytvorená natívna reklama navyše nielenže komunikuje posolstvo, no predovšetkým obsahuje pridanú hodnotu – konzument si tak okrem znalostí produktu odnesie nové informácie a dobrý pocit, a s týmito emóciami si následne bude spájať aj váš produkt.

Natívna reklama od Startitup

Vďaka tomuto sme lídri

Interné kreatívne štúdio

Naše kreatívne štúdio Startitup Native tvoria profesionálni copywriteri so skúsenosťami z iných médií, kreatívnych či mediálnych agentúr. Vďaka najrôznejším zameraniam marketérov a kreatívcov vieme pokryť každú tému unikátnym spôsobom.

Poznáme svoje publikum

Vieme pracovať s našim publikom a nadchnúť ho pre váš produkt. Na mieru preto vytvoríme trefný insight, okolo ktorého následne vybudujeme silnú natívnu tézu s vysokou pridanou hodnotou. Ten, kto dokonale pozná svoje publikum, preň vie produkovať reklamu s maximálne využitým potenciálom.

Zasiahneme každú cieľovú skupinu

V portfóliu Startitup Group sú médiá a sociálne siete, ktoré dokážu zasiahnuť prakticky každú cieľovú skupinu. Či ide o vek 15, 35 alebo 55 rokov, ženy či mužov, natívna reklama je nenútený spôsob, ako ich osloviť.

Najsilnejšie sociálne siete

Vďaka najsilnejšiemu networku sociálnych sietí na Slovensku vieme natívnu reklamu distribuovať tak, ako žiadne iné médium na Slovensku. 360-stupňové kampane u nás nie sú výnimkami.

Umelá inteligencia

Na distribúciu natívnej reklamy s vaším produktom využívame vysokokvalitné externé služby – vrátane sofistikovaných softvérov na báze umelej inteligencie a pokročilých algoritmov, či už ide o distribučné systémy alebo moderné cross-promo platformy.

Interaktívny obsah

Obrázok povie viac než tisíc slov, no interaktívny prvok viac než milión. Ak sa konzument obsahu môže “pohrať” s obsahom, strávi na ňom viac času, vytvorí si asociáciu s produktom a častejšie skonvertuje.

Natívny článok

Nenútený a atraktívny formát, ktorým zaujmeme vašu cieľovú skupinu. Ideálne na brand awarenessové kampane.

Longformový článok

Natívny článok v prémiovom rozhraní. Vhodný pre kampane s komplikovaným posolstvom alebo značky, ktoré hľadajú niečo extra.

HR článok

Potrebujete obsadiť pozíciu? Dokážeme to výkonnostným článkom zameraným na redirecting trafficu priamo na vašu ponuku.

Natívny kvíz

Efektívny výkonnostný formát. Natívnym kvízom dokážeme vygenerovať výnimočný záujem a prekliky priamo na vašu landing page.

Osobnostný test

Viacero podobných produktov? Každému z čitateľov odporučíme jeden z vašich produktov, pri ktorom má najvyššiu šancu nákupu.

Natívny rozhovor

Ideálne na komunikáciu postojov a hodnôt vašej firmy. Natívny rozhovor dáva dostatok priestoru komunikovať akúkoľvek tému skutočne do hĺbky.

Spolupracujte s nami

Máte záujem o inzerciu?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme so všetkým, od začiatku do konca.

Takto sa deje mágia

Hello!

Predstavíte nám svoj produkt, cieľovú skupinu, načasovanie, vaše doterajšie reklamné i mediálne aktivity a rozpočet.

Kreatívny proces

Copywriteri a ideamakeri z nášho interného kreatívneho štúdia Startitup Native nájdu pomocou práce s dátami a skúsenosťami ten najvýkonnejší insight. Tým maximalizujeme potenciál natívnej reklamy ešte predtým, než je z nej napísané jediné písmeno.

Redakčný copywriting

Ak ide o natívny článok, nasleduje copywriting. Copywriter najprv vystavá klasický redakčný článok plný pridanej hodnoty, potom doňho natívne vkladá váš produkt a posolstvo. Popritom pracuje nielen s dátami, ale aj s emóciami a témami, na ktoré je spoločnosť senzitívna.

Natívny copywriting

Za roky praxe sme si odmerali výkonnosť jednotlivých copywriterských postupov. Naše kreatívne štúdio preto využíva premyslené psychologické postupy a redakčný článok mierne upravuje na predajný funnel, ktorý maximalizuje konverzie alebo emócie po prečítaní článku tak, aby vaša značka zostala v mysliach zákazníkov čo najdlhšie.

Editori, korektori a proofreading

Žiaden článok nemôže ísť online bez dôkladnej kontroly a platí to aj pre natívnu reklamu. Náš tím editorov a korektorov preto v článku dôsledne hľadá gramatické, štylistické či faktické nedostatky a prichádza so spätnou väzbou, ako by sa mohla pridaná hodnota v článku zvýšiť ešte viac.

Posledná kontrola

Proces tvorby natívneho článku trvá zvyčajne do 4 pracovných dní, počas ktorých s vami stále komunikujeme. Na konci nás čaká finálne schvaľovanie a ak je všetko v poriadku, nasleduje druhá časť procesu. Aj keď je článok hotový, naša práca zďaleka nekončí.

Deň D!

Sme online! Váš natívny článok ide online v primetime čase, kedy máme najväčší traffic, aby sme maximalizovali výkonnosť našej-vašej reklamy. Editori pozorne sledujú traffic tak, aby váš obsah videli čitatelia medzi prvými.

Distribúcia

Veda plná tabuliek a externých softvérov. Natívnu reklamu distribuujeme napríklad cez široké portfólio našich webov, sociálne siete, widgety, boosting na sociálnych sieťach, cross-promo či PPC.

Reporting

Prešlo pár dní a drvivá väčšina ľudí, ktorí si kedy článok otvoria, ho už čítali. V tejto chvíli vám pripravujeme podrobný report celej kampane, ktorý vám následne doručíme do mailu. Čítanosť, zásah alebo srdiečka na Instagrame – poskytneme vám dáta ku všetkému pre budúce kampane a plnohodnotné vyhodnotenie.

Kontaktný formulár

Odoslaním správy súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia a spracovaním osobných údajov.

Kontaktujte nás

Startitup, s.r.o.

Panónska cesta 7
851 04 Bratislava - mestská časť Petržalka
Slovenská republika

IČO: 47759089
DIČ: 2024094149
IČ DPH: SK2024094149

e-mail: [email protected]