Video a
podcasty

Video sponzoring

Jednoduchý a efektívny spôsob, ako divákovi odkomunikovať produkt. Pre-roll umiestnený na začiatku videa + reklamná lišta niekoľkokrát v priebehu videa.

Product placement

Nenúteny a natívny spôsob, ako váš produkt zapojiť do videa. Moderátor môže s produktom priamo pracovať, čím ukazuje jeho vlastnosti a benefity.

Brandové video

Video na mieru, ktoré produkujeme pod hlavičkou jednej z našich relácií. Reklama môže mať podobu hosťa v rozhovore alebo napríklad pôsobiť ako vlastná reportáž.

Instream a outstream

Instream aj outstream je možné nakupovať na všetkých našich portáloch.

Naša outstream reklama v obsahu beží na systéme Caroda a pre instream video player využívame OnNetwork.

Naše formáty

Na Stope s Ivanom Megom

Rozhovory na telo s politikmi, prokurátormi, právnikmi či ľuďmi na opačnej strane zákona. Reláciu Na stope s Ivanom Megom moderuje skúsený krimi novinár, ktorého meno poznajú čitatelia, novinári aj funkcionári. „Myslím si, že takáto relácia na Slovensku ešte nie je,“ hovorí Ivan Mego. Relácia sa venuje aktuálnemu krimi, no keďže zatýkanie a kauzy častokrát úzko súvisia aj s politikou, na stoličke hosťa občas vidno aj ľudí z vládneho prostredia.

Riešené témy

Krimi, spoločenské témy, aktuálne témy

80000

pravidelných divákov

30 +

vyprodukovaných dielov

Diskusný Klub

Diskusný Klub s moderátorom Šimonom Žďárským je jedna z najpopulárnejších spoločenských talkshows online. Vďaka pružne nastavenej produkcii dokážeme v krátkom čase vydávať rozhovory s relevantnými politikmi a osobnosťami, ktorí reagujú na aktuálne udalosti. Hosťami boli napríklad Iveta Radičová, Milan Lasica, Richard Sulík, Arpád Soltész či Irena Biháriová.

Riešené témy

Spoločnosť, spravodajstvo, aktuálne rezonujúce témy

40000

pravidelných divákov

250 +

vyprodukovaných dielov

Strýc Food

Zábavná lifestylová séria Strýc Food kombinuje tému gastra s jedinečným humorom známeho moderátora Strýca Filipa. Charizmatický moderátor si od prvého dielu získal obrovskú podporu nášho publika a Strýc Food sa stal jednou z našich najžiadanejších sérií, ktorá má aj offline zastúpenie napríklad v podobe samostatného merchandisu.

Riešené témy

Gastro, Slovensko, spoločnosť, zábava

70000

pravidelných divákov

40 +

vyprodukovaných dielov

Let's Talk Business

Biznisová séria Let's Talk Business s odborníkom na slovenské firmy a startupy Adamom Šipošom je náš najmladší formát. Podnikateľská inšpirácia, e-commerce či slovenské startupové inovácie sú najčastejšie riešené témy, ktoré vyberáme podľa toho, čo slovenskému biznisu chýba. Vhodný formát pre komunikáciu B2B orientovaných produktov a firiem.

Riešené témy

Biznis, startupy, podnikanie, financie, marketing

5000

pravidelných divákov

60 +

vyprodukovaných dielov

Unikátne Bývanie

Interiéry najdrahších budov na Slovensku aj v zahraničí, ktorými sprevádza odborník na luxusné nehnuteľnosti Vlado Boháč. Naša kamera sa dostane za dvere miliónových penthousov, do útulných domov či umeleckých diel, na ktorých sa podielali špičkoví architekti. Relácia združuje bonitných nadšencov kvalitnej architektúry a developmentu, pre ktorých sú nákup či zmena nehnuteľnosti aktuálnou témou.

Riešené témy

Nehnuteľnosti, architektúra, interiérový dizajn, real estate

40000

pravidelných divákov

7 +

vyprodukovaných dielov

Po Lopate

Hostia sú v novom lifestylovom videoformáte postavení do nekomfortných pozícií a ukazuje sa ich autenticita. Zisťujeme, ako sa správajú politici, celebrity či inak exponovaní ľudia, keď nemajú situáciu pod kontrolou. Výsledkom je vtipná show, kde dopredu nie je nič naplánované.

Riešené témy

Zábava, lifestyle, umenie

10000

pravidelných divákov

10 +

vyprodukovaných dielov

Kontaktný formulár

Odoslaním správy súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia a spracovaním osobných údajov.

Kontaktujte nás

Startitup, s.r.o.

Panónska cesta 7
851 04 Bratislava - mestská časť Petržalka
Slovenská republika

IČO: 47759089
DIČ: 2024094149
IČ DPH: SK2024094149

e-mail: [email protected]