Video a
podcasty

Video sponzoring

Jednoduchý a efektívny spôsob, ako divákovi odkomunikovať produkt. Pre-roll umiestnený na začiatku videa + reklamná lišta niekoľkokrát v priebehu videa.

Product placement

Nenúteny a natívny spôsob, ako váš produkt zapojiť do videa. Moderátor môže s produktom priamo pracovať, čím ukazuje jeho vlastnosti a benefity.

Brandové video

Video na mieru, ktoré produkujeme pod hlavičkou jednej z našich relácií. Reklama môže mať podobu hosťa v rozhovore alebo napríklad pôsobiť ako vlastná reportáž.

Instream a outstream

Instream aj outstream je možné nakupovať na všetkých našich portáloch.

Naša outstream reklama v obsahu beží na systéme Caroda a pre instream video player využívame OnNetwork.

Naše formáty

Diskusný Klub

Diskusný Klub s moderátorom Šimonom Žďárským je jedna z najpopulárnejších spoločenských talkshows online. Vďaka pružne nastavenej produkcii dokážeme v krátkom čase vydávať rozhovory s relevantnými politikmi a osobnosťami, ktorí reagujú na aktuálne udalosti. Hosťami boli napríklad Iveta Radičová, Milan Lasica, Richard Sulík, Arpád Soltész či Irena Biháriová.

Riešené témy

Spoločnosť, spravodajstvo, aktuálne rezonujúce témy

40000

pravidelných divákov

250 +

vyprodukovaných dielov

ZmUPované

Séria obsahovo nabitých lifestylových podcastov ZmUPované so Simonou Ondruškovou sa venuje cestovaniu a neobjaveným kútom sveta. Medzi hostí si vyberáme skúsených cestovateľov a talentovaných storytellerov ako PPPíter, Separ či Michael Szatmáry, ktorí poslucháča aj cez zvuk prenesú priamo do destinácie.

Riešené témy

Cestovanie, gastro, trendy, lifestyle, sociálne siete

20000

pravidelných divákov

100 +

vyprodukovaných dielov

Strýc Food

Zábavná lifestylová séria Strýc Food kombinuje tému gastra s jedinečným humorom známeho moderátora Strýca Filipa. Charizmatický moderátor si od prvého dielu získal obrovskú podporu nášho publika a Strýc Food sa stal jednou z našich najžiadanejších sérií, ktorá má aj offline zastúpenie napríklad v podobe samostatného merchandisu.

Riešené témy

Gastro, Slovensko, spoločnosť, zábava

70000

pravidelných divákov

40 +

vyprodukovaných dielov

Let's Talk Business

Biznisová séria Let's Talk Business s odborníkom na slovenské firmy a startupy Adamom Šipošom je náš najmladší formát. Podnikateľská inšpirácia, e-commerce či slovenské startupové inovácie sú najčastejšie riešené témy, ktoré vyberáme podľa toho, čo slovenskému biznisu chýba. Skvelý formát pre komunikáciu vašej firmy či B2B produktov a riešení.

Riešené témy

Biznis, startupy, podnikanie, financie, marketing

5000

pravidelných divákov

60 +

vyprodukovaných dielov

Na Stope s Ivanom Megom

Rozhovory s vrcholovými funkcionármi polície, s politikmi, právnikmi, prokurátormi. Otázky na telo pre nich a aj pre ľudí, ktorí stoja na opačnej strane zákona. Startitup ti prináša reláciu, aká na Slovensku ešte nebola. Reláciu Na stope s Ivanom Megom moderuje krimi novinár, ktorého meno poznajú čitatelia, ale aj kolegovia novinári či odborníci a funkcionári. „Myslím si, že takáto relácia na Slovensku ešte nie je,“ hovorí moderátor relácie. Primárnou oblasťou, v ktorej sa relácia tematicky hýbe, je krimi s ohľadom na aktuálne dianie. Zatýkanie či kauzy však úzko súvisia aj s politikou, ambíciou je preto na stoličke respondenta vidieť nielen zástupcov polície, ale aj ľudí z prostredia vlády.

Riešené témy

Krimi, politika, mafia, polícia, aktuálne témy

25000

pravidelných divákov

5 +

vyprodukovaných dielov

Unikátne Bývanie

Interiéry najdrahších budov na Slovensku aj v zahraničí, ktorými diváka sprevádza odborník na luxusné nehnuteľnosti Vlado Boháč. Naša kamera sa dostane za dvere miliónových penthousov, do útulných domov ale aj do doslova umeleckých diel, na ktorých tvorbe sa podieľali tí najlepší architekti. Odborník na nehnuteľnosti Vlado Boháč diváka prevedie tým najlepším, čo na Slovensku máme. V relácii ukazujeme len to najlepšie a najunikátnejšie.

Riešené témy

Nehnuteľnosti, luxusné nehnuteľnosti, architektúra, záhrada, interiér

40000

pravidelných divákov

7 +

vyprodukovaných dielov

Kontaktný formulár

Odoslaním správy súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia a spracovaním osobných údajov.

Kontaktujte nás

Startitup, s.r.o.

Panónska cesta 7
851 04 Bratislava - mestská časť Petržalka
Slovenská republika

IČO: 47759089
DIČ: 2024094149
IČ DPH: SK2024094149

e-mail: [email protected]