Video a
podcasty

Video sponzoring

Jednoduchý a efektívny spôsob, ako divákovi odkomunikovať produkt. Pre-roll umiestnený na začiatku videa + reklamná lišta niekoľkokrát v priebehu videa.

Product placement

Nenúteny a natívny spôsob, ako váš produkt zapojiť do videa. Moderátor môže s produktom priamo pracovať, čím ukazuje jeho vlastnosti a benefity.

Brandové video

Video na mieru, ktoré produkujeme pod hlavičkou jednej z našich relácií. Reklama môže mať podobu hosťa v rozhovore alebo napríklad pôsobiť ako vlastná reportáž.

Instream a outstream

Instream aj outstream je možné nakupovať na všetkých našich portáloch.

Naša outstream reklama v obsahu beží na systéme Caroda a pre instream video player využívame OnNetwork.

Naše formáty

Diskusný Klub

Diskusný Klub s moderátorom Šimonom Žďárským je jedna z najpopulárnejších spoločenských talkshows online. Vďaka pružne nastavenej produkcii dokážeme v krátkom čase vydávať rozhovory s relevantnými politikmi a osobnosťami, ktorí reagujú na aktuálne udalosti. Hosťami boli napríklad Iveta Radičová, Milan Lasica, Richard Sulík, Arpád Soltész či Irena Biháriová.

Riešené témy

Spoločnosť, spravodajstvo, aktuálne rezonujúce témy

40000

pravidelných divákov

200 +

vyprodukovaných dielov

ZmUPované

Séria obsahovo nabitých lifestylových podcastov ZmUPované so Simonou Ondruškovou sa venuje cestovaniu a neobjaveným kútom sveta. Medzi hostí si vyberáme skúsených cestovateľov a talentovaných storytellerov ako PPPíter, Separ či Michael Szatmáry, ktorí poslucháča aj cez zvuk prenesú priamo do destinácie.

Riešené témy

Cestovanie, gastro, trendy, lifestyle, sociálne siete

20000

pravidelných divákov

80 +

vyprodukovaných dielov

Bez Výhovoriek

Obľúbený tanečník Otec Mirec si pred kameru volá inšpiratívnych Slovákov, ktorým kladie otázky na telo. Zábavná show patrí medzi naše dlhodobo najúspešnejšie formáty a jej nedávne obnovenie znamená už štvrtý rok Bez výhovoriek. V uvoľnenej atmosfére tak máte možnosť bližšie spoznať osobnosti ako Joe Trendy, Zuzana Kovačič Hanzelová, Ján Gordulič či Fero Joke, no tiež prácu záchranára v sanitke či etického hackera.

Riešené témy

Uvoľnená zábava, známe osobnosti, šoubiznis, lifestyle

10000

pravidelných divákov

5 +

vyprodukovaných dielov

Strýc Food

Zábavná lifestylová séria Strýc Food kombinuje tému gastra s jedinečným humorom známeho moderátora Strýca Filipa. Charizmatický moderátor si od prvého dielu získal obrovskú podporu nášho publika a Strýc Food sa stal jednou z našich najžiadanejších sérií, ktorá má aj offline zastúpenie napríklad v podobe samostatného merchandisu.

Riešené témy

Gastro, Slovensko, spoločnosť, zábava

30000

pravidelných divákov

10 +

vyprodukovaných dielov

Let's Talk Business

Biznisová séria Let's Talk Business s odborníkom na slovenské firmy a startupy Adamom Šipošom je náš najmladší formát. Podnikateľská inšpirácia, e-commerce či slovenské startupové inovácie sú najčastejšie riešené témy, ktoré vyberáme podľa toho, čo slovenskému biznisu chýba. Skvelý formát pre komunikáciu vašej firmy či B2B produktov a riešení.

Riešené témy

Biznis, startupy, podnikanie, financie, marketing

5000

pravidelných divákov

15 +

vyprodukovaných dielov

Kontaktný formulár

Odoslaním správy súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia a spracovaním osobných údajov.

Kontaktujte nás

Startitup, s.r.o.

Panónska cesta 7
851 04 Bratislava - mestská časť Petržalka
Slovenská republika

IČO: 47759089
DIČ: 2024094149
IČ DPH: SK2024094149

e-mail: [email protected]