Part-time redaktor/ka (Yimba)

Náplň práce:

Hľadáme redaktora alebo redaktorku pre portál YIM.BA – Yes In My Bratislava. Ide o jedného zo slovenských lídrov v informovaní o výstavbe, developmente, rozvoji a architektúre. Nový redaktor/ka doplní rastúci tím profesionálov, ktorých cieľom je posunúť Bratislavu a zmeniť ju na úspešnejšie a lepšie mesto. Viac info o nás →

Čo budeš robiť:

• Písanie a tvorba článkov, zameraných na development, výstavbu, biznis, architektúru alebo urbanizmus
• Editovanie a korekcia textov
• Sledovanie aktuálneho vývoja na poli výstavby, developmentu, architektúry či urbanizmu
• Vytváranie nového obsahu portálu, navrhovanie tém, určovanie smerovania webu
• Práca so sociálnymi sieťami
• Networking s aktérmi v rozvoji Bratislavy

YIM.BA je už dnes vo svojom obore mienkotvorným médiom. Ide o vynikajúcu príležitosť pre vytvorenie si dobrého mena v branži, ktorá patrí k najvýznamnejším podnikateľským oblastiam v krajine.

Požiadavky:

• Vynikajúci písomný prejav v slovenčine
• Anglický jazyk na úrovni B2
• Skúsenosť s ovládaním MS Office
• Zmysel pre detail, presnosť, organizáciu a veľká miera zvedavosti a chuti učiť sa nové veci
• Dobrá úroveň komunikácie
• Predošlá prax v médiách výhodou
• Záujem o témy urbanizmu či rozvoja mesta výhodou

Očakávaná je aj vysoká miera kreativity a schopnosť kritického a analytického myslenia.

Ponúkame:

• Práca v modernom office v blízkosti centra Bratislavy
• Káva, ovocie či drinky v office, možnosť priniesť si psa, lístky na podujatia
• Skvelý a priateľský pracovný kolektív – mladý dynamický tím, ktorý v ničom nepripomína ťažkopádny korporát
• Možný home-office
• Možnosť byť súčasťou vzniku nového veľkého hráča na mediálnom trhu a stať sa osobnosťou v tomto prostredí
• Možnosť kariérneho rastu a zisku jedinečných skúseností

→ Máš záujem? Ozvi sa na e-mail: [email protected].

Miesto výkonu práce: Bratislava - remote

Mesačné ohodnotenie: Dohodou €

Typ úväzku: živnosť