MMA Fanatik je najväčší portál o bojových športoch na Slovensku. Bol založený športovým nadšencom MMA (zmiešané bojové umenia) v roku 2017 a v priebehu šiestich rokov sa vypracoval medzi najznámejšie na domácej československej scéne. Denne monitoruje prostredníctvom článkov a videí dianie z prostredia domáceho, ale aj zahraničného MMA, pričom za posledné roky tento šport zaznamenáva obrovský nárast popularity a neustále rozširuje svoju cieľovú skupinu ľudí.

Demografia

Portál MMA Fanatik pokrýva široké a hlavne aktívne publikum čitateľov a sledovateľov, ktoré sa zaujímajú nielen o šport, ale zároveň o príbehy, či životy ľudí z prostredia bojových športov.

MMA je momentálne trendom, o ktoré sa zaujímajú prevažne ľudia vo vekovej skupine 18-34 rokov. K tomuto trendu ds pridávajú rôzne organizácie bizáru.

Tie takisto náš portál z časti pokrýva a tieto organizácie dosahujú už v ich začiatkoch veľmi zaujímavé čísla. Ľudia sa na MMA Fanatik zaujímajú o príbehy zápasníkov, na druhej strane hľadajú zábavu a adrenalín v sledovaní zápasov.

Demografia - Instagram

Náš dosah

241.8 tisíc

reálnych užívateľov mesačne

804 tisíc

page views mesačne

28 tisíc

sledovateľov na Facebooku

20.1 tisíc

followerov na Instagrame

Štatistiky boli vytvorené v Google Analytics v máji 2023

Komunikácia vašej značky cez Mmafanatik.sk

MMA Fanatik dokáže osloviť masívnu škálu ľudí v období turnajov cez víkendy natívnymi článkami, dobre komunikovanou kampaňou na sociálnych sieťach, či videami.

Ideálny portál pre:
  • natívnu komunikáciu módnych, ale aj rôznych značiek, ktoré spolupracujú s fightermi domácej scény, športovcami,rapermi a influencermi
  • prezentácia automobiliek, požičovní áut, gastro, fitness centier, športových obchodov, výživových doplnkov, zdravá výživa, športové zájazdové balíčky
  • prevažne pre mladé publikum

Kontaktovať portál

Jakub Brontvai

Jakub Brontvai

šéfredaktor

Kontaktný formulár

Odoslaním správy súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia a spracovaním osobných údajov.

Kontaktujte nás

Startitup, s.r.o.

Panónska cesta 7
851 04 Bratislava - mestská časť Petržalka
Slovenská republika

IČO: 47759089
DIČ: 2024094149
IČ DPH: SK2024094149

e-mail: [email protected]