Dramaturg videoobsahu

Náplň práce:

Hľadáme dramaturga, ktorý bude zastrešovať naše video- a podcastové seriály. Pomôže nám s tvorbou otázok či všeobecnou prípravou obsahu našich flagshipových relácii ako Diskusný Klub, ZmUPované, Let’s Talk Business, Bez Výhovoriek či Ranné Kakao.

Čo budeš robiť:

  • realizácia kreatívnych nápadov (aj v rámci marketingu či reklamy)
  • dohliadnutie na výslednú formu výstupu (video/podcast/reels…)
  • výber hostí a tém do jednotlivých relácií
  • komunikácia s hosťami či prípadne partnermi
  • všeobecný support a podpora, individuálna produkcia

Patríme medzi najvplyvnejšie biznisovo-spravodajské médiá na Slovensku. Preto je pre teba samozrejmosťou, že sa budeš stretávať so spoločensky významnými osobnosťami, ale aj s podnikateľmi najväčších firiem, manažérmi, odborníkmi či politikmi.

Požiadavky:

Do nášho video tímu hľadáme dramaturga jednotlivých relácií, ktorý má prehľad o aktuálnom dianí na Slovensku či už v politike, biznise alebo v iných spoločenských témach. Dramaturg bude zodpovedať za formu a obsah relácií, ktoré publikujeme na našom webe, YouTube kanáli (90 000+ odberateľov) či streamovacích/podcastových platformách. Radi privítame aj niekoľko kreatívnych nápadov na zlepšenie video obsahu.

Očakávame od teba značnú dávku kreativity a schopnosť kritického a analytického myslenia. Prirodzenú zvedavosť a asertivitu vysoko vítame.

Ponúkame:

  • možný home-office
  • nonstop káva, fresh ovocie, drinky alko+nealko či iné pozornosti od našich partnerov
  • lístky do kina alebo na biznis/marketing/e-commerce konferencie, workshopy etc.
  • nové a moderné priestory, dobré pracovné prostredie je pre nás základ
  • psíky v office (môže sa k nim pridať aj ten tvoj)
  • skvelý tím ľudí, ktorí ti vždy poriadia
  • firemné raňajky, pravidelné pivo či večere, divoké teambuildingy, posedenia…

Sme mladý tím – nie rigorózny korporát, ale energická mladá firma, kde sa príliš nedbá na komplikované procesy alebo zbytočné mítingy a dáva sa priestor vlastnej kreativite a riešeniam.

Náš office je príjemný a v dobrej dostupnosti – 3 minúty autom z centra Bratislavy, na Panónskej ceste 7 (bývalá Pluska).

→ Máš záujem? Ozvi sa cez Startitup Jobs

Miesto výkonu práce: Bratislava - on-site

Mesačné ohodnotenie: 1200 €

Typ úväzku: živnosť